Zdjęcie psa
Adopcje od nas

Tutaj przedstawiamy psy, które mieszkają z nami i są pod naszą stałą opieką. Każdy z nich czeka na nowy, dobry dom w którym będzie mógł spędzić resztę swojego życia. Po telefonicznym umówieniu się, można przyjechać i osobiście poznać każde zwierzę. Proponujemy też wspólny spacer oraz obserwację zachowania psa w domu i w towarzystwie innych zwierząt. Możemy również pojechać razem z psem do miasta.

Pies zdjecie
Aruki
Pies zdjecie
Karmel
Pies zdjecie
Lorka
Pies zdjecie
Boruś - ADOPTOWANY
Boruś to rasowy, trzyletni owczarek środkowoazjatycki.
Jest niezwykle miłym psem, który z powodu swojego pozytywnego nastawienia do świata stracił dom, a właściwie łańcuch.
Pies zdjecie
Tymek
Tymek to młody, ok czteroletni piesek. Jest bardzo grzeczny i ma piękny, puszysty ogon.
Mały piesek wielki duchem.
Pies zdjecie
Limka
Lima ma ok 9 lat. Co najmniej połowę życia spędziła w schronisku w Radysach. Na pewno niejednokrotnie rodziła szczeniaki. Jest bardzo miłym i grzecznym psem.
Pies zdjecie
Szalom
Szalom jest pięknym, młodym psem. Został odłowiony z wrośniętym w szyję sznurkiem i strzaskanym stawem biodrowym, w stanie skrajnego wygłodzenia.
Pies zdjecie
Magi - ADOPTOWANY
Magi jest dużym psem w typie leonbergera. Ma ok 9 lat z czego połowę spędził w schronisku w Radysach. Jest psem pragnącym kontaktu z człowiekiem.
Pies zdjecie
Zelka - ADOPTOWANA
.
Pies zdjecie
Lea - ADOPTOWANA
Lea ma około półtora roku i większość swojego życia spędziła w schronisku w Radysach. Pomimo kiepskich doświadczeń jest wesołym i ciekawskim psem.
Pies zdjecie
Lijo
Lijo jest ponad pięcioletnim owczarkiem anatolijskim. To zrównoważony i wrażliwy pies, który do tej pory nie miał szczęścia w życiu.
Pies zdjecie
Kokor - ADOPTOWANY
Kokor ma dwa i pół roku. Jest młodym radosnym psem, lubiącym się bawić. Pierwsze dwa lata spędził głównie na łańcuchu. Teraz żyje w grupie psów i uczy się zachowań społecznych.
Pies zdjecie
Dyzio - ADOPTOWANY
Dyzio ma niecałe 9 lat z czego pierwsze 8 spędził w ciasnym kojcu u myśliwego. Po śmierci właściciela Dyzio został oddany do schroniska.
Pies zdjecie
Fuksik - ADOPTOWANY
Fuks ma ok 3 lata. Został znaleziony w stanie zagłodzenia, z potrzaskaną miednicą i śrutami w uszach, łapach i brzuchu.
Pies zdjecie
Alek - ADOPTOWANY
Aluś ma ok 5-6 lat z czego cztery i pół roku spędził w schronisku. Przemiły pies, któremu ludzie zmarnowali najlepsze lata jego młodości. Nigdy nie dowiemy się dlaczego ten mądry pies tak fatalnie trafił.
Pies zdjecie
Ferdek - ADOPTOWANY
Młody ok czteroletni pies. Przed przyjazdem do nas ponad rok spędził w schronisku w klatce kenelowej. Wcześniej był psem łańcuchowym, który ostatecznie został porzucony przez właściciela ze względu na likwidację terenów działkowych.
Pies zdjecie
Molier - ADOPTOWANY
Molier to młody, ok trzyletni owczarek środkowoazjatycki. Ostatni rok spędził w schronisku na Paluchu z etykietką psa agresywnego. Póki co jest jeszcze bardzo lękliwy ale wierzymy, że będzie dobrze. Na razie jest trochę mamisynkiem:)
Pies zdjecie
Szymek
Szymek to około ośmioletni pies w typie psa :) Świetny, mocny psychicznie, odważny, doskonale kontaktujący się z innymi psami. Pies idealny w domu, na spacerach, w samochodzie. Pogodny i lubiący się bawić ale nie narzucający się.
Pies zdjecie
Milan
Mówimy na niego Labrador z Baniochy. Przywieźliśmy go ok trzy i pół roku temu. Siarczysty mróz. Prywatne schronisko niedaleko Warszawy i zamarzające psy.
Pies zdjecie
Rei
Rei jest rodowodowym owczarkiem środkowoazjatyckim. Kiedyś nazywał się Haman Alfadoor. Urodził się 13.02.2010 r. Nie miał jednak zbyt wiele szczęścia, bo pozbyto się go wywożąc do lasu.
Pies zdjecie
Zazu
Zazu jest młodym, ok trzyletnim owczarkiem środkowoazjatyckim. W styczniu 2014 r został odłowiony w okolicach Białegostoku z drutem zaciśniętym wokół szyi. Był w stanie skrajnego wycieńczenia.
Pies zdjecie
Holy
Holy to pies, który potrzebuje bardzo bliskiego kontaktu z człowiekiem, dlatego zostanie oddana tylko do domu, w którym będzie mogła większość czasu spędzać z ludźmi.
Powrót do góry
Fundacja Duch Leona © 2014