Zdjęcie psa
Adopcje Wirtualne
Poznałem Cię, nie widząc,
tkaczu nadziemskich strumieni.

Wiemy, że nie każdy z Państwa może dać psu nowy dom, jak również nie każdy pies nadaje się do bezpośredniej adopcji. Właśnie z tego powodu stworzyliśmy możliwość adopcji wirtualnej. Każdy może pomóc temu konkretnemu psu, którego sobie wybierze. Decydując się na tę formę pomocy, trzeba tylko przesłać na nasz adres mailowy formularz, który można pobrać przy opisie każdego z psiaków. Każdy opiekun wirtualny będzie dostawał od nas zdjęcia oraz informacje o stanie zdrowia, ewentualnych zabiegach, samopoczuciu i życiu towarzyskim swojego podopiecznego. Informacja o opiekunie wirtualnym pojawi się na naszej stronie przy opisie psa.

Pies zdjecie
Aruki
.
Pies zdjecie
Karmel
Pies zdjecie
Lorka
Pies zdjecie
Boruś - ADOPTOWANY
Boruś to rasowy, trzyletni owczarek środkowoazjatycki.
Jest niezwykle miłym psem, który z powodu swojego pozytywnego nastawienia do świata stracił dom, a właściwie łańcuch.
Pies zdjecie
Tymek
Tymek to młody, ok czteroletni piesek. Jest bardzo grzeczny i ma piękny, puszysty ogon.
Mały piesek wielki duchem.
Pies zdjecie
Magi - ADOPTOWANY
Magi jest dużym psem w typie leonbergera. Ma ok 9 lat z czego połowę spędził w schronisku w Radysach. Jest psem pragnącym kontaktu z człowiekiem.
Pies zdjecie
Szalom
Szalom jest pięknym, młodym psem. Został odłowiony z wrośniętym w szyję sznurkiem i strzaskanym stawem biodrowym, w stanie skrajnego wygłodzenia.
Pies zdjecie
Tuńcio - UMARŁ
Spokojny Starszy Pan. Tuńcio to ok dziesięcioletni owczarek środkowoazjatycki. Lata przeżyte w schronisku odbiły się na jego zdrowiu, głównie kręgosłupie. Ma spore problemy z motoryką i czynnościami fizjologicznymi.
Pies zdjecie
Limka
Lima ma ok 9 lat. Co najmniej połowę życia spędziła w schronisku w Radysach. Na pewno niejednokrotnie rodziła szczeniaki. Jest bardzo miłym i grzecznym psem.
Pies zdjecie
Zelka - ADOPTOWANA
Pies zdjecie
Lea - ADOPTOWANA
Lea ma około półtora roku i większość swojego życia spędziła w schronisku w Radysach. Pomimo kiepskich doświadczeń jest wesołym i ciekawskim psem.
Pies zdjecie
Babuś - UMARŁ
Babuś jest staruszkiem w typie owczarka środkowoazjatyckiego. Został zabrany przez nas ze schroniska, gdzie spędził osiem lat
Pies zdjecie
Lijo
Lijo to ponad pięcioletni owczarek anatolijski. Zrównoważony, wrażliwy pies, który do tej pory nie specjalnie miał w życiu szczęście.
Pies zdjecie
Kokor - ADOPTOWANY
Kokor ma dwa i pół roku. Jest młodym radosnym psem, lubiącym się bawić. Pierwsze dwa lata spędził głównie na łańcuchu. Teraz żyje w grupie psów i uczy się zachowań społecznych.
Pies zdjecie
Fuksik - ADOPTOWANY
Fuks ma ok 3 lata. Został znaleziony w stanie zagłodzenia, z potrzaskaną miednicą i śrutami w uszach, łapach i brzuchu.
Pies zdjecie
Dyzio - ADOPTOWANY
Dyzio ma niecałe 9 lat z czego pierwsze 8 spędził w ciasnym kojcu u myśliwego. Po śmierci właściciela Dyzio został oddany do schroniska
Pies zdjecie
Alek - ADOPTOWANY
Aluś ma ok 5-6 lat z czego cztery i pół roku spędził w schronisku. Przemiły pies, któremu ludzie zmarnowali najlepsze lata jego młodości. Nigdy nie dowiemy się dlaczego ten mądry pies tak fatalnie trafił.
Pies zdjecie
Ferdek - ADOPTOWANY
Młody ok czteroletni pies. Przed przyjazdem do nas ponad rok spędził w schronisku w klatce kenelowej. Wcześniej był psem łańcuchowym, który ostatecznie został porzucony przez właściciela ze względu na likwidację terenów działkowych.
Pies zdjecie
Fenek - UMARŁ
Staruszek Fenek został znaleziony na ulicy w podwarszawskim Józefosławiu.
Pies zdjecie
Kula
Cudowna Starsza Pani. Kula w wieku ok 12 lat, po śmierci swojego właściciela, została oddana do schroniska, gdzie spędziła kolejne dwa lata. Jest przemiłym, radosnym psem.
Pies zdjecie
Szymek
Szymek to około ośmioletni pies w typie psa :) Świetny, mocny psychicznie, odważny, doskonale kontaktujący się z innymi psami. Pies idealny w domu, na spacerach, w samochodzie. Pogodny i lubiący się bawić ale nie narzucający się.
Pies zdjecie
Molier - ADOPTOWANY
Molier to młody, ok trzyletni owczarek środkowoazjatycki. Ostatni rok spędził w schronisku na Paluchu z etykietką psa agresywnego. Póki co jest jeszcze bardzo lękliwy ale wierzymy, że będzie dobrze. Na razie jest trochę mamisynkiem:)
Pies zdjecie
Rei
Rei jest rodowodowym owczarkiem środkowoazjatyckim. Kiedyś nazywał się Haman Alfadoor. Urodził się 13.02.2010 r. Nie miał jednak zbyt wiele szczęścia, bo pozbyto się go wywożąc do lasu.
Pies zdjecie
Zazu
Zazu jest młodym, ok dwuletnim owczarkiem środkowoazjatyckim. W styczniu 2014 został odłowiony w okolicach Białegostoku z drutem zaciśniętym wokół szyi. Był w stanie skrajnego wycieńczenia.
Pies zdjecie
Holy
Holy to pies, który potrzebuje bardzo bliskiego kontaktu z człowiekiem, dlatego zostanie oddana tylko do domu, w którym będzie mogła większość czasu spędzać z ludźmi.
Pies zdjecie
Szara
Szara ma ok 10 lat i jest miłym, nienarzucającym się owczarkiem kaukaskim. Uwielbia dzieci, kompletnie niekonfliktowa, lubi chodzić własnymi drogami. Ma bardzo dobre relacje z innymi psami.
Pies zdjecie
Tunia - UMARŁA
Tunia trafiła do nas ponad 7 lat temu. Właścicielka trzech psów została w okrutny sposób zamordowana. Jeden z jej psów również. Przeżyły dwa, nad którymi bandyci się znęcali.
Pies zdjecie
Li Bai - UMARŁ
Starszy, schorowany owczarek środkowoazjatycki. Nie wiadomo ile dokładnie ma lat, ale wiadomo, że wiele z nich spędził w Radysach - jednym ze straszniejszych schronisk w Polsce. Bardzo miłe psisko, pragnące kontaktu z człowiekiem.
Pies zdjecie
Zosia
Zosia trafiła do nas 9 lat temu. Wcześniej była czterokrotnie zwracana do schroniska. Pies idealny, więc chyba nigdy nie dowiemy się dlaczego nikt jej nie chciał. Pozytywnie nastawiona do świata - lubi ludzi, psy, koty i jedzenie.
Pies zdjecie
Chana
Chana to przemiły, mądry owczarek środkowoazjatycki . Jej właściciel zmarł. Bardzo długo czekała na adopcję, ale ponieważ ma chyba wszystkie choroby świata, to nikt jej nie chciał i trafiła do nas. Bardzo spokojna. Uwielbia dzieci. Dobrze komunikuje się z psami.
Pies zdjecie
Milan
Mówimy na niego Labrador z Baniochy. Przywieźliśmy go ok trzy i pół roku temu. Siarczysty mróz. Prywatne schronisko niedaleko Warszawy i zamarzające psy.
Pies zdjecie
Reks
Reksia i jego właścicielkę poznaliśmy kiedyś na spacerze w Warszawie. Potem od kogoś zupełnie innego dowiedzieliśmy się, że jego Pani idzie do szpitala, a nie ma komu zająć się psem.
Pies zdjecie
Ignaś
Ignasia zobaczyłam 7 lat temu w Prostkach (pomiędzy Ełkiem a Grajewem). Leżał na chodniku koło kościoła. Od dzieci, które chodziły codziennie tamtędy do szkoły, dowiedziałam się, że 3 dni wcześniej potrącił go TIR.
Powrót do góry
Fundacja Duch Leona © 2014