fbpx Fundacja "Duch Leona"

Tamer to młody owczarek środkowoazjatycki. Trafił do Ducha w styczniu 2019 r. ze schroniska w Dłużynie Górnej. Zanim tam się znalazł zdążył trochę narozrabiać. Uznany był za agresywnego w stosunku do innych psów.

Kilkumiesięczny pobyt w Duchu nie poszedł na marne. Dzisiaj Tamer biega już zadowolony i uśmiechnięty z całą bandą, z nieokrzesanego nowicjusza stał się psem zrównoważonym, wesołym, skorym do zabaw, uwielbiającym spacery, brodzenie w wodzie lub błotku, niemal opiekuńczym w stosunku do kotów. Jest gotowy, by wrócić do społeczeństwa. A gdy spojrzy na ciebie, to jak Jean Paul Belmondo – ach te oczy…

Spokojny, zrównoważony. Świetnie dogaduje się z innymi zwierzętami. Na spacerach przychodzi na zawołanie, a jeśli jest potrzeba, to bardzo ładnie chodzi na smyczy. W domu zachowuje się idealnie – czasami tylko, może go skusić jakaś wyjątkowo smaczna kanapka, leżąca samotna i bez opieki zbyt blisko jego pyska. Tamer to pies marzenie, ale też pies, o którego nikt nie pyta. Tamer oczywiście czeka na odpowiedni dom, a na razie na pewno przydałby się mu opiekun wirtualny.

Adopcje

Jeśli dysponujesz czasem i odpowiednimi warunkami możesz adoptować psa z Ducha.

Jeśli chcesz pomóc, ale nie masz czasu i/lub warunków – adoptuj wirtualnie.

Przeczytaj też o innych podopiecznych