fbpx Fundacja "Duch Leona"

Chcesz zorganizować akcję charytatywną na rzecz Fundacji “Duch Leona”? Skontaktuj się z nami: duchleona@gmail.com

Charytatywna wyprawa rowerowa EkoKapp 

Czerwiec 2023 r.

Drodzy, z radością dzielimy się z Wami projektem zrealizowanym przez importera ekologicznych win – firmę Solvinio. EkoKapp to przede wszystkim rowerowa wyprawa charytatywna. Łukasz Trojanowski z firmy Solvinio przejedzie trasę 2600 km z Warszawy na Nordkapp. Każdy kilometr będzie równał się kwocie 5 zł. Zebrane w ten sposób pieniądze wesprą działalność Fundacja „Duch Leona” czyli naszą oraz Pracowni na rzecz Wszystkich Istot. 

Wydarzenie objęły patronatem winnice La Cantina Pizzolato, Cantina Orsogna i Dehesa De Luna. Dodatkowo firma uruchomiła zrzutkę, z której środku również zasilą konto naszej fundacji.

Z całego serca dziękujemy!


Swederm – 25% ze sprzedaży kremów dla Fundacji

Marzec 2022 r.

Beata Kulbikowska – kobieta, która zmienia świat! 

W kwietniu 2021 r. Pani Beata z firmy swederm napisała wiadomość na messenger Ducha, że produkuje kosmetyki i chciałaby wypuścić produkt, od którego 25% procent byłoby przekazywane na Ducha. Twierdziła, że może uzbierać się około 100 tysięcy i poprosiła o statut. Wiadomość przeczytałam, pomyślałam, że to jakiś żart, ale statut mogę wysłać. 

W nocy 8 marca przeczytałam mail, że cała limitowana seria została sprzedana i 101 tysięcy trafia do Ducha. Dla nas w fundacji to był czas najintensywniejszej pomocy dla uchodźców – dzień mieszał się z nocą i ledwie trzymaliśmy się na nogach ze zmęczenia. Wtedy nie mieliśmy nawet siły cieszyć się tym niezwykłym prezentem. Teraz już wiemy, że to dzięki Pani Beacie i firmie swederm udało nam się zrobić tak wiele dla ludzi i zwierząt z Ukrainy. Niesamowita jest dla mnie skromność i pasja Pani Beaty – to, że wszystko toczyło się bez najmniejszego angażowania fundacji w całe przedsięwzięcie.

Zapamiętajcie zatem firmę swederm i niezwykłą osobę, która to wszystko tworzy. 

Dziękujemy dziękujemy, dziękujemy!


Jesteśmy bardzo wdzięczni za chęć pomocy fundacji i organizację akcji charytatywnych, z których zebrane środki przeznaczane są na pomoc naszym podopiecznym. Te wspaniałe inicjatywy są dla nas potwierdzeniem, że nie jesteśmy sami w dążeniu do poprawy losu zwierząt zagrożonych wykluczeniem. 

Za każdą akcję z całego serca dziękujemy!