fbpx Fundacja "Duch Leona"

Akcje charytatywne

Drodzy Przyjaciele!

Z całego serca jesteśmy wdzięczni za chęć pomocy naszej Fundacji. Za to, że organizujecie akcje charytatywne, dzięki którym nasi podopieczni mają zapewnione utrzymanie na godnym poziomie.

Każda taka inicjatywa, każdy gest wparcia są dla nas potwierdzeniem, że nie jesteśmy sami w walce o dobre życie zwierząt skreślonych przez ludzi i świat.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, empatię i dobre serce.

Tu możecie przeczytać o akcjach, które już zaistniały. Dzięki Wam.

Mamy nadzieję, że to podsumowanie będzie inspiracją i zachętą do zorganizowania kolejnych.

Przekaż fanty do licytacji

Na rzecz Duchowych psów dzięki wolontariuszom odbywa się cykliczny bazarek. Wesprzyj nas przekazując fanty na licytację! Skontaktuj się z nami: biuro.duchleona@gmail.com

Dołącz do bazarku!

Zbiórki urodzinowe na Facebooku

Świętuj życie poprzez hojność! Zamiast tradycyjnych prezentów, zorganizuj zbiórkę urodzinową na Facebooku na rzecz duchowych psów. Twoje urodziny mogą zmienić życie innych!

Wyprawa rowerowa Ekokapp

Wyjątkowa przygoda z rowerem i winem w tle. Nordkapp to jeden z dwóch najdalej wysuniętych na północ przylądków Europy. W maju wyruszył w tym kierunku rowerem Łukasz Trojanowski z warszawskiej firmy Solvino importującej ekologiczne wina. Trasa liczyła 2600 km, a każdy z tych kilometrów równał się kwocie 5 zł. Zebrane w ten sposób pieniądze wsparły działalność Fundacji „Duch Leona” czyli naszą oraz Pracowni na rzecz Wszystkich Istot.

La Familia Tattoo Shop dla Ducha

Jedni mają Ducha wytatuowanego w sercu, inni mogą sobie coś na skórze (jedno nie wyklucza drugiego 🙂 ). Na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu La familia tattoo shop zorganizowała dla nas akcję charytatywną, a cały dochód z wydarzenia został przekazany naszym podopiecznym. 🙂

AKS “ZŁY” dla Ducha

Alternatywny Klub Sportowy “ZŁY” to pierwszy demokratyczny klub sportowy w stolicy, bazujący na otwartości i różnorodności. W sobotę 27 sierpnia w Warszawie zaczął sezon i podczas inauguracji zebrał datki na psich seniorów z “Ducha” i staruszkowa!

Swederm dla Ducha

Beata Kulbikowska – kobieta, która zmienia świat!

Firma swederm wypuściła produkt, od którego 25% procent zostało przekazane na Ducha. Dzięki Pani Beacie i firmie swederm udało nam się zrobić tak wiele dla ludzi i zwierząt z Ukrainy. Niesamowita jest dla mnie skromność i pasja Pani Beaty – to, że wszystko toczyło się bez najmniejszego angażowania fundacji w całe przedsięwzięcie.

Zapamiętajcie zatem firmę swederm i niezwykłą osobę, która to wszystko tworzy.