Poznałem Cię, nie widząc,
tkaczu nadziemskich strumieni.

Większość podopiecznych Fundacji to psy starsze, chore, a przede wszystkim po różnych trudnych doświadczeniach – zwykle bardzo złych związanych z człowiekiem. Psy, które zanim dojdą do siebie psychicznie i fizycznie, zanim zaufają na nowo, zanim odzyskają (albo zyskają) kompetencje społeczne – czyli będą potrafiły kulturalnie zachować się w różnych sytuacjach – potrzebują trochę czasu. Gorąco zachęcamy do adopcji wirtualnej – indywidualnej lub w gronie kilku osób, prywatnej lub firmowej, pełnej lub częściowej. Taka adopcja polega na zadeklarowaniu stałej comiesięcznej wpłaty na konkretnego psa. Nie ma stałego cennika, bo każdy pies ma inne potrzeby, inny jest stan jego zdrowia. Koszt utrzymania to nie tylko jedzenie, ale także niebagatelny koszt opieki weterynaryjnej, leków, suplementów itp. Można oczywiście adoptować „wszystkie” psy czyli ustawić stały przelew ogólny na rzecz fundacji.

Zainteresowanych adopcją realną zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 607 94 11 97
Kojce, budy, stróżowanie, mieszkanie na zewnątrz, brak spacerów – dyskwalifikują! Nie traćcie naszego i swojego czasu. Zachęcamy też do zapoznania się z innymi możliwymi formami pomocy.

Jesteśmy w trakcie prac nad stroną i uzupełniania informacji – po aktualne opisy psów zapraszamy na nasz Facebook oraz profil na portalu ratujemyzwierzaki.pl

Nasi Podopieczni

Mural
Mrufka
Kulik
Wu Szu
Nana
Koan
Kulka
Gabryś
Czejen
Ore
Boruś
Nobo/Buba
Tymianek
Gremiś
Opos
Joni
Juka
Lara
Mary
Hana
Róża
Buffalo
Sowa
Tamer
Falco
Dunaj
Alfred
Lonia
Amo
Jasia
Plusz
Fela
Ramzes
Taja
Runa
Zora
Brabus
Bacuś
Pol
Nur
Szalom
Gutek
Zazu
Holly