fbpx Fundacja "Duch Leona"

Jak wygląda adopcja?

W Fundacji “Duch Leona” mieszka wiele psów, które zostaną tutaj na zawsze. Pozostałe ciągle szukają najlepszych domów i opiekunów. Żeby dać im szansę na nowy, dobry dom, musimy najpierw nauczyć ich funkcjonować w społeczeństwie. Pies, który potrafi wsiadać do samochodu, spokojnie nim podróżować, jak również spokojnie zachowywać się w nowych miejscach, czy u weterynarza, będzie miłym towarzyszem. Naszym celem jest oddawanie do adopcji właśnie takich psów. Te adoptowane od nas, nie trafiają na łańcuch, do kojców, ani do pilnowania firm. Nie wyznajemy zasady, że pies najlepiej czuje się w budzie. Nasze psy trafiają do domów, gdzie stają się członkami rodzin.

Głównym warunkiem przy adopcji realnej jest zapewnienie psom warunków co najmniej nie gorszych od tych, które mają obecnie w Fundacji. Kojce, budy, stróżowanie, mieszkanie na zewnątrz, brak spacerów – dyskwalifikują! Nie traćcie naszego i swojego czasu.


Jak wygląda proces adopcji realnej?

Najważniejsza jest rozmowa.
Zainteresowanych adopcją realną zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

— tel. 607 941 197 —

Nie wymagamy wypełniania ankiet przedadopcyjnych. Nie można też przyjechać do nas i wybrać sobie psa – fundacja to nie sklep. Propozycję podopiecznego przedstawiamy po rozmowie, dobierając go do warunków oraz stylu życia przyszłych opiekunów, aby wszyscy mogli wieść szczęśliwe i spokojne życie.