fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

“Case studies czyli oglądamy filmy akcji”. Seminarium Bydgoszcz

25 listopada 10:00 26 listopada 17:00

Zapraszamy na wyjątkowe 2.dniowe seminarium prowadzone przez Sylwię Najsztub z Fundacji Duch Leona.
Idziemy za ciosem: po wprowadzeniu, jakim było spotkanie na temat komunikacji i emocji, oraz wiosennym seminarium omawiającym lęk, reaktywność i agresję, poprosiliśmy Sylwię o nową formułę pod roboczym tytułem „case studies czyli co widzimy na filmie – co się dzieje, a co się nam wydaje”.
Tym razem przez 2 dni będziemy oglądać i szczegółowo omawiać filmy obrazujące zachowanie psów w sytuacjach przeróżnych – gdy spotykają się zupełnie obce sobie zwierzęta, gdy dochodzi do interakcji w obrębie grupy, gdy psy warczą, grożą, unikają, rozmawiają ze sobą itp.
Jest to spotkanie przeznaczone tylko dla osób, które uczestniczyły w podstawowym seminarium na temat komunikacji i emocji. Bez tej wiedzy nie zrozumiecie bowiem żadnego z pokazywanych filmów 🙁

FORMUŁA:
Zajęcia teoretyczne, bez udziału psów uczestników.

KOMPETENCJE WYKŁADOWCY:
Sylwia Najsztub jest założycielką Fundacji „Duch Leona” pomagającej dużym oraz starszym psom. Od ponad 20 lat pracuje z psami mającymi problemy z agresją. Jej praca opiera się przede wszystkim na zrozumieniu zachowania i socjoterapii prowadzonej wspólnie z przygotowanymi do tego psami. Najlepszą rekomendacją pracy, doświadczenia Sylwii i zachętą do udziału w tak ważnym seminarium jest przyjrzenie się życiu psów będących pod opieką Fundacji Duch Leona.

CENA:
Dla osób niepracujących z psami: 1200 zł
Dla behawiorystów, trenerów i osób pracujących z psami: 1800zł

W cenę seminarium wliczony jest obiad i przerwy kawowe.
Nocleg we własnym zakresie.

ZGŁOSZENIA: Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz.
Po wypełnieniu formularza, zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz nr konta do wpłaty. O udziale w seminarium decyduje kolejność zgłoszeń i data wpłaty. Wpłaty przyjmujemy do 30 października 2023. W razie rezygnacji do 30.10.2023, wpłata zostanie zwrócona w całości. Po tym terminie niestety nie ma możliwości zwrotu pieniędzy.

UWAGA! Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania warsztatów ze względu na niewystarczającą liczbę uczestników lub z przyczyn losowych niezależnych od niego. W takich wypadkach pieniądze wpłacone przez uczestników zostaną im zwrócone przez Fundację ‘Duch Leona’.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

ZAPRASZAMY 🙂

Szczegóły

Początek:
25 listopada 10:00
Koniec:
26 listopada 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Bydgoszcz