fbpx Fundacja "Duch Leona"
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Warsztaty komunikacji “Zrozumieć Psa” z Sylwią Najsztub

Dobra Wola, 20-22.09.2024r

Zapraszamy na wyjątkowe 3-dniowe warsztaty prowadzone przez Sylwię Najsztub oraz psy z Fundacji Duch Leona.


FORMA ZAJĘĆ
Warsztaty przeznaczone są dla osób, których psy zmagają się z problemami wynikającymi z niedostatecznych kompetencji społecznych, takimi jak lęk, nadpobudliwość, skłonność do kontroli lub agresja. Podczas zajęć prowadzonych na otwartym terenie właściciele będą mieli możliwość obserwacji i zrozumienia zachowania swoich psów, one same natomiast będą mogły poznać i wprowadzić w życie zasady psiej etykiety. W warsztatach uczestniczy grupa psów-terapeutów, które pomogą czworonożnym uczestnikom w opanowaniu emocji lub pokonaniu lęków.
Zajęcia będą odbywać się w dwóch sesjach: porannej i popołudniowej. Zgłoszone psy będą brały udział tylko w jednej sesji dziennie. Ważne jest, aby każdy pies umiał zostać sam w pokoju lub poczekać na swoją kolej w samochodzie, ponieważ będą one wprowadzane zgodnie z określonym porządkiem zajęć. Obserwatorzy oraz właściciele uczestniczą w obydwu sesjach każdego dnia warsztatów.

KOMPETENCJE WYKŁADOWCY
Sylwia Najsztub jest założycielką Fundacji „Duch Leona” pomagającej dużym oraz starszym psom. Od ponad 20 lat pracuje z psami mającymi problemy z agresją.
Jej praca opiera się przede wszystkim na zrozumieniu zachowania i socjoterapii prowadzonej wspólnie z przygotowanymi do tego psami. Najlepszą rekomendacją pracy, doświadczenia Sylwii i zachętą do udziału w warsztatach jest przyjrzenie się interakcji psów będących pod opieką Fundacji Duch Leona oraz psów właścicielskich.
Jak na każdych warsztatach w Dobrej Woli będziecie mogli spojrzeć na swoje psy bez uprzedzeń, a w ciągu trzech dni, zobaczyć wiele interakcji i przekonać się kim tak naprawdę jest wasz pies. Dzięki zdobytej wiedzy będziecie mogli sprawić, że Wasze życie z psami będzie prostsze, lepsze i przyjemniejsze!

CENA
jedna osoba + pies – 2000 zł (kolejny pies – 800 zł)
dwie osoby (opiekunowie) + pies – 2500 zł
dwie osoby + dwa psy – 2900 zł
Osoby pracujące zawodowo z psami (instruktorzy, trenerzy, behawioryści, zoopsycholodzy) – cena za udział z psem – 3300 zł
obserwator M – 1400 zł
obserwator P (osoby pracujące zawodowo z psami – instruktorzy, trenerzy, behawioryści, zoopsycholodzy) – 2000 zł
Cena nie obejmuje wyżywienia i zakwaterowania.

Psy będą podzielone na dwie grupy: pierwsza grupa będzie pracować przed południem, druga po obiedzie.

MIEJSCE
Siedziba Fundacji – Dobra Wola, 19-330 Stare Juchy

Uczestnicy z psami: https://forms.gle/dfW1z137b5YqVUd79

Obserwatorzy: https://forms.gle/eLoHmH13wG6yYCzR8

Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 1 września. W przypadku osób zgłaszających się z psem, opłaty należy dokonać od razu po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia. 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
ZAPRASZAMY 🙂

Dobra Wola, 19-330 Stare Juchy

Dobra Wola
Dobra Wola, 19-330 Poland
+ Google Map