fbpx Fundacja "Duch Leona"

Czym jest adopcja wirtualna?

Adopcja wirtualna psa to świetna forma niesienia pomocy. Wiemy, że nie każdy z Państwa może dać czworonogowi nowy dom, ale też nie każdy pies nadaje się do bezpośredniej realnej adopcji.

Właśnie z tego powodu stworzyliśmy możliwość adopcji wirtualnej. Taka adopcja polega na zadeklarowaniu stałej comiesięcznej wpłaty na konkretnego psa. Nie ma stałego cennika, bo każdy pies ma inne potrzeby, inny jest stan jego zdrowia. Można oczywiście adoptować “wszystkie” czyli ustawić stały przelew ogólny na rzecz Fundacji. Staramy się, aby wirtualni opiekunowie otrzymywali informacje z życia swoich podopiecznych, mieli możliwość reakcji i pomocy w przypadku nieprzewidzianych potrzeb.

Wirtualne adopcje możliwe są w różnych wariantach – zachęcamy do adopcji indywidualnej lub w gronie kilku osób – rodziny lub znajomych, prywatnej lub firmowej, pełnej lub częściowej. Adopcja wirtualna może być też świetną opcją prezentu dla kogoś bliskiego – gdy rzeczy materialne coraz częściej zapewniamy sobie sami, pomysł podarowania komuś wsparcia niezwykłego wirtualnego podopiecznego wydaje się być godny propagowania.

W razie pytań prosimy o kontakt: adopcje.duchleona@gmail.com

Zachęcamy też do zapoznania się z  innymi możliwymi formami pomocy.

Zostań wirtualnym opiekunem

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami: adopcje.duchleona@gmail.com

Chcesz adoptować na inną kwotę?

Wypełnij poniższy formularz.