fbpx

Dlaczego warto nas wspierać?

Chcemy, żebyście mieli Państwo wiedzę w jaki sposób funkcjonujemy i jak wygląda na co dzień nasza praca i życie naszych psów.

Pod opiekę Fundacji trafiają głównie duże psy, w większości owczarki środkowoazjatyckie. Obecnie mamy pod opieką około 80 zwierząt. Dysponujemy warunkami, przestrzenią oraz wiedzą i doświadczeniem, które pozwalają nam, jeśli tylko będziemy mieli możliwości finansowe, zwiększyć tę liczbę.

Psy żyją w domu i w budynku byłej stajni zaadaptowanym na pokoje dla psów. Karmione są naturalnie, mają zapewnione codzienne spacery po okolicy. Te chore mają zapewnione leki i profesjonalną opiekę weterynaryjną.

Na co przeznaczamy pieniądze?

Fundacja utrzymuje się głównie z datków osób prywatnych. Organizuje cykliczne bazarki, warsztaty i seminaria. Nie ma wsparcia finansowego od rządu, ani okolicznych władz.

Na co przeznaczamy pieniądze?
– żywienie psów (karmimy naturalnie mięsem i warzywami)
– leki i suplementy dla psów
– badania i zabiegi weterynaryjne
– transport zwierząt

Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom za każdą podarowaną kwotę!

Formy pomocy

Zdeklaruj wsparcie finansowego w postaci stałego przelewu na wybranego psa i zostań jego wirtualnym opiekunem.

Adopcje mogą być indywidualne lub grupowe, prywatne lub firmowe. Okres wspierania Twojego podopiecznego zależy tylko od Ciebie!

Wesprzyj zbiórki

Okaż wsparcie dla naszych działań i wesprzyj zbiórki zorganizowane na pokrycie najpilniejszych oraz nadprogramowych wydatków.

Możesz także wesprzeć zbiórkę dla swojego ulubionego psa.

Pieniądze ze zbiórek najczęściej pokrywają koszty transportu i leczenia nowych psów

RÓB ZAKUPY W DUCHOWYM SKLEPIKU

W sklepiku znajdziesz estetyczne i wytrzymałe akcesoria dla psów – obroże, linki, legowiska, prześcieradła – zaprojektowane przez osoby, które wiedzą czego potrzebuje każdy pies.
Dla opiekunów mamy super odzież i akcesoria z duchowym logo.

Całość środków ze sprzedaży przeznaczamy na utrzymanie duchowych psów!

DARY RZECZOWE I DAROWIZNY CELOWE

Jeśli chcesz i możesz przekazać Fundacji “Duch Leona” dary rzeczowe (legowiska, suplementy diety, leki, itp.) lub darowiznę finansową na konkretny zakup, skontaktuj się z nami mailowo: duchleona@gmail.com

Jeśli chciałbyś nam pomóc opłacając jakąś z naszych faktur, będziemy bardzo wdzięczni!

WEŹ UDZIAŁ W BAZARKU

Zapraszamy do wzięcia udziału w bazarku azjatyckim, z którego cały dochód jest przeznaczany na utrzymanie duchowych psów. Bazarek organizowany jest cyklicznie na facebookowej grupie “Bo jeść trzeba codziennie. Bazarek azjatycki dla duchów”.

W ramach bazarku możesz licytować wyjątkowe przedmioty lub przekazywać fanty na licytacje.

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Można działać na rzecz promocji fundacji, pomagać przy transporcie zwierząt, przy zbiórkach oraz w różnych pracach fundacyjnych. Jeśli chcesz nam pomóc, skontaktuj się z nami.

Wolontariat na miejscu polega głównie na pracach porządkowych, a możliwy jest po wcześniejszym udziale w seminarium i warsztatach organizowanych przez fundację. 

ZOSTAŃ PATRONEM
  • Troszczysz się o los psów, nie są Ci obojętne?
  • Nie zgadzasz się na przedmiotowe traktowanie psów?
  • A może dzięki nam życie Twoje i Twojego psa uległo poprawie?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiadasz twierdząco, pomóż nam realizować nasze wspólne cele i  zostań naszym Patronem!

RÓB ZAKUPY W FANIMANI

Możesz bezpłatnie pomagać nam przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że aktywujesz darowiznę dla Fundacji “Duch Leona” w wybranych sklepach na Fanimani.pl

Ty płacisz tyle samo, a my otrzymujemy wsparcie!

Przekaż 1,5% podatku na rzecz Fundacji “Duch Leona”
KRS: 0000217180 ( Fundacja Kultury Liberty )
Cel szczegółowy: Duch Leona