Opieram się o jego cień, nabieram w dłonie ciszy,
żeby rósł we mnie i poza moje granice,
coraz szerzej niosący pokój i coraz czystszy.

WOLONTARIAT

Wolontariat dla Ducha może obejmować pracę na rzecz Fundacji na zewnątrz – w zakresie promowania naszej działalności, usług informatycznych, produkcji asortymentu do sklepiku. Praca w samej Fundacji – może obejmować prace remontowe, ogrodnicze, porządkowe.

Praca w bezpośrednim kontakcie z psami dostępna jest jedynie dla osób, które brały udział w warsztatach w Fundacji (co najmniej raz) i przejdą pomyślnie rozmowę kwalifikacyjną.

1% PODATKU

Możesz przekazać nam 1% podatku – to nic nie kosztuje, zachęć też rodzinę i znajomych.

KRS:   0000217180
Cel szczegółowy:   DUCH LEONA

WPŁATY

Możesz dokonać zwykłego przelewu albo ustawić stałe zlecenie na dowolną kwotę na rzecz Fundacji „Duch Leona”

nr konta 81 1090 2792 0000 0001 2332 8499

IBAN: PL81 1090 2792 0000 0001 2332 8499

SWIFT: WBKPPLPP

PayPal: fundacja@duchleona.pl


ADOPCJA WIRTUALNA PSÓW

Możesz adoptować wirtualnie psa – indywidualnie lub w grupie przyjaciół – deklarując comiesięczną wpłatę w wysokości minimum 50 zł – w przypadku adopcji częściowej. Kwota obejmująca pełną adopcję zależy od psa i jego aktualnego stanu zdrowia i jest ustalana indywidualnie – prosimy o kontakt telefoniczny.

DARY RZECZOWE, 
DAROWIZNY CELOWE

Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym przyjmujemy dary rzeczowe (legowiska, suplementy, leki itp.) oraz darowizny finansowe celowe – na konkretny zakup.


BAZARKI, LICYTACJE, AKCJE

Możesz dokonywać zakupów – zwykle bardzo fajnych rzeczy, często unikalnego rękodzieła – lub organizować różne wydarzenia, z których dochód przeznaczony zostanie na rzecz Ducha.

Dołącz do grupy przyjaciół ”Ducha Leona” i weź udział w bazarku.

SKLEPIK

Asortyment sklepiku to przedmioty-cegiełki wspierające Ducha – projektowane i produkowane przez nas i dla nas: kubki, koszulki, skarpety, linki-smycze, breloczki, szaliki-kominy, woskowijki.

FANIMANI

Pomoc bezgotówkowa – dostajemy ułamek procenta od kwoty Twoich zakupów.

ZBIÓRKI

Aktualnie prowadzimy zbiórki na naszych podopiecznych na portalu ratujemyzwierzaki.pl – tam można też przy okazji zapoznać się z dokładnym opisem aktualnych potrzeb konkretnych psów; nawet jeśli nie możesz wpłacić, udostępnij – może kogoś innego zainteresuje nasza działalność.